کدخبر : 4129


امام جمعه دالکی :

تاریخ انقلاب نباید تحریف بشودبه گزارش خبرنگار دالکی نیوز،حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالهادی طالبی ، امام جمعه دالکی  در خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک ایام دهه مبارک فجر  و با اشاره به اینکه انقلاب ریشه در دل مردم دارد و توطئه های استکبار و آمریکا در این راستا خنثی است، بیان داشت: تا زمانی که مردم پای انقلاب هستندنقشه […]جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲

به گزارش خبرنگار دالکی نیوز،حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالهادی طالبی ، امام جمعه دالکی  در خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک ایام دهه مبارک فجر  و با اشاره به اینکه انقلاب ریشه در دل مردم دارد و توطئه های استکبار و آمریکا در این راستا خنثی است، بیان داشت: تا زمانی که مردم پای انقلاب هستندنقشه های دشمن نقش بر آب است.

وی افزودند: حضور مردم در تمام صحنه ها یک شگفتی است که درهیچ کجا شاهد آن نیستیم و این بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است .

حجت الاسلام طالبی از اهتمام مردم در تبعیت از امام خمینی(ره) یاد کرد و گفت: ایشان در طول تاریخ یک انقلاب کم‌نظیر را رقم زدند که این انقلاب اکنون به جایگاه‌ والایی رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: باید از همه افرادی که در عرصه پیروزی انقلاب حرکت کردند تقدیر کنیم اما تاریخ انقلاب نباید تحریف شود؛

امام جمعه دالکی ابراز داشتند : این روزهایی که فرزندان انقلاب زنده هستند و تاریخ را به درستی به یاد دارند باید توجه شود تاریخ با امانتداری نوشته شود تا به این گنجینه انقلاب اسلامی صدمه وارد نشود.

وی با اشاره به اینکه نباید افرادی القاهای سیاسی خود را در فصل‎نامه به خورد جامعه بدهند، گفت: القای یک تفکر برخلاف جریان انقلاب اسلامی و برگرفته از سازمانی که می‎خواهد تاریخ این انقلاب را تحریف کند، نشان از غفلت برخی از متولیان است.

امام جمعه دالکی ضمن تشکر از حضور مردم در تشییع جنازه شهید یزدانپناه ابراز داشت :شما با حضور خودتان در این مراسم از مقام ایثار و شهادت قدر دانی کردید

وی ضمن تشکر از خانواده شهید یزدانپناه بخاطر پرستاری از این جانباز سرفراز  افزودند :وجود افرادی همچون شهید یزدانپناه در جامعه مایه استقامت ،صبر و ایستادگی بود

امام جمعه دالکی در پایان از شورای اسلامی شهر و شهردار به جهت نصب تمثال مبارک شهدا در سطح شهر تقدیر و تشکر نمودند

Share
دیدگاه شما