کدخبر : 3643


فرمانده کلانتری 13 شهر دالکی :

در چهار ماه اخیر بیش از ۹۰ درصد سرقت های سطح حوزه استحفاظی منجر به کشف گردیده/ برخورد شدید با قانون شکنان چهار شنبه سوریبه گزارش دالکی نیوز ،ستوان یکم علی انبارکی ،رئیس کلانتری ۱۳ شهردالکی امروز ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ در جایگاه نماز جمعه شهر دالکی گزیده ای از اقدامات و فعالیت های این کلانتری را برای مردم بیان داشت    رئیس کلانتری ۱۳ شهردالکی بیان داشت،لازم می دانم از سردار عباس زاده فرمانده محترم انتظامی استان و جناب  سرهنگ رضوی […]جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۸

به گزارش دالکی نیوز ،ستوان یکم علی انبارکی ،رئیس کلانتری ۱۳ شهردالکی امروز ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ در جایگاه نماز جمعه شهر دالکی گزیده ای از اقدامات و فعالیت های این کلانتری را برای مردم بیان داشت 

 

رئیس کلانتری ۱۳ شهردالکی بیان داشت،لازم می دانم از سردار عباس زاده فرمانده محترم انتظامی استان و جناب  سرهنگ رضوی فرمانده محترم انتظامی شهرستان به واسته لطف و اعتمادی که به این حقیر در اعطای این مسئولیت خطیر ابراز فرمودند خاضعانه سپاس گذاری کنم . از خداوند بزگ نیز می خواهم که به من تو فیق بدهد تا با کمک شما مردم فهیم شهر دالکی و روستا های حوزه استحفاظی و دیگر ارکان و نهاد های دولتی و با همت همه شما پاسخی شایسته به این اعتماد بدهیم .

ستوان یکم علی انبارکی گفت،فرماندهی شهرستان دشتستان و کلانتری ۱۳ دالکی همواره در مسیر تحول و تکامل بوده و طی چند ماه اخیر گام های بلندی به سوی رشد و تعالی برداشته شده است و این واقعیت بدون شک مدیون همت و ایثارگری و همکاران  بنده در کلانتری و شما مردم فهیم شهر دالکی و علی الخصوص حمایت های بی دریغ امام جمعه معزز و محبوب حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج اقای طالبی، و همچنین فرمانده محترم حوزه مقاومت بسیج جناب سروان نیکنام – اعضای محترم شورای اسلامی شهر دالکی و روستا های اطراف و شهرداری و دهیاران محترم بوده است .

وی خاطر نشان کرد،کلانتری دالکی بعنوان حافظ اصلی نظم و تامین کننده ارامش شهر تلاش می کند و امیدوارم با تکیه بر ظرفیت ها و توانمندیهای خود و با نگاهی نظام مند به اینده و نیز بهره گیری از سرمایه های اجتماعی و مشارکتهای مردمی پاسخی مناسب و قابل قبول به نیاز ها و مطالبات اجتماع در حوزه نظم و امنیت بدهیم.

شایان ذکر است که برا ی رسیدن به نقطه ای مطلوب نیازمند همدلی و همیاری تمامی نهاد ها و مقامات شهر هستیم. چرا که امنیت عمومی یک تولید جمعی و یک کل تجزیه ناپذیر است .

انبارکی افزودند:انتظار می رود که با توجه به شرایط حساس کنونی حمایت های لازم از کلانتری در همه ابعاد از سوی مسئولین محترم شهر دالکی و مردم بعمل اید و این از فرامین مقام معظم رهبری می باشد و علی رغم اینکه کلانتری از همراهی نهاد ها بهره مند است اما انتظار می رود تا لبیکی دوباره و عملی مضاعف را در پاسخ به این فرمانده شاهد باشیم و از برخی شایعات و تخریب های شخصی در شهر دالکی بر علیه کلانتری جلوگیری به عمل اوریم . بنده نیز به عنوان رئیس کلانتری و خادم شما مردم فهیم به سهم خود اماده ام و به همراه کارکنان ایثارگر خویش پشتیبانی امین و همکاری خستگی ناپذیر برای این نهاد ها باشیم و باور داریم که مردم شریف شهر دالکی بیش از این برخورداری از محیطی امن و سرشار از ارامش و اسایش هستند و کلانتری نیز وظیفه دارد که چتر امنیت و نظم خود بگونه ای فراگیر بر سر احاد شهر دالکی و روستا های اطراف برا افراشته نگه دارد .

وی ابراز داشتند: از اولویت های سال ۱۳۹۶کلانتری افزایش حضور مقتدرانه کلانتری در عرصه محیط های عمومی و پاکسازیآن محیط از معتادان-خورده فروشان مواد مخدر و دیگر ناامن کنندگان محیط همراه با صیانت از ارزشها می تواند موجب بالا رفتن هزینه های ارتکاب جرم و برخورد قاطع با قانون شکنان شده و به تداوم چهره عمومی شهر از مظاهر ناهنجار یهای رفتاری و ناامنی منجر شود .

فرمانده کلانتری ۱۳ شهر دالکی گفتند:در راستای کاهش تصادفات و تخلفات جاده ای و جهت برقراری امنیت شهروندان و اهالی محترم شهر دالکی-کلانتری در۴ماهه  آخرسال اقدام به توقیف دهها دستگاه خودروی شوتی نموده که با سرعت بالا بارها در محور اصلی موجبات تصادفات خسارتی و جرحی را فراهم آورده بوده اند و در سال ۹۶ نیز در اجرای فرامین مقام معظم رهبری و سلسله مراتب فرماندهی بیش از پیش این امر محقق خواهد شد و درشهر دالکی نیز در راستای مبارزه با قاچاق کالابطور قطع اقدامات مقتدرانه ای ازسوی کلانتری صورت خواهد پذیرفت و با افراد خاطی در هرجایگاهی که باشند برخورد قانونی خواهد شد.

وی افزودند: در ماهای اخیر با حمایت های بی دریغ مسئولین شهر و روستا ها و برخی از مردم فهیم شهر دالکی تغییرات بسیار گسترده ای در ساختار سازمانی کلانتری به وجود اماده است که با همت شما در سطح شهر ستان از طریق مردم تا کنون چنین تغییراتی در اماکنه انتظامی شاهد نبوده ایم و امید است که شما عزیزان بیش از پیش حمایت های خود را از کلانتری که ویترین شهر شما نیز می باشد ادامه دهید.

وی گفت،در باب کشف سرقت های ۴ ماهه اخیر با همکاری شما مردم عزیز و تلاشهای شبانه روزی پرسنل زحمتکش کلانتری و حمایت سلسله مراتب فرماندهی بیش از ۹۰%سرقتهای سطح حوزه استحفاظی منجر به کشف گردیده و سارقین نیز دستگیر و پس از دلالت به دادسرا با قرار باز داشت روانه زندان گردیده اند و این مقدار کشف سرقت و دستگیری سارقین و متخلفین تا کنون در شهر دالکی بی نظیر بوده است و انشاا… در سال اینده با اقتدار بیشتر کلانتری این امر را نیز افزایش خواهد داد و با هنجار شکنان بصورت قاطع برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت .

ستوانیکم انبارکی در باب چهار شنبه اخر سال معروف به چهار شنبه سوری گفتند: انتظار می رود که جوانان شهر دالکی حرمت ها را نگه داشته و به نحوه صحیح این مراسم سنتی را برگزاز نمایند

از مردم فهیم شهر دالکی نیز خواهشمند است که در ایام تعطیلات نوروز در راستای پیشگیری از وقوع جرائمی چون سرقت اقدامات ایمنی مغازه ها و منازل خود را تامین و رعایت نمایند که انشا ا….موردی منفی مشاهده و اعلام نگردد.

امید است یا عنایت الهی و هدایت سلسله مراتب فرماندهی و نیز همکاری مسئولین شهر دالکی – امام جمعه محبوب شهر –حوزه مقاومت بسیج شهر دالکی –و با تلاشی انقلابی و مدیریتی جهادی بتوان این رسالت سنگین را به سر منزل مقصود رسانده و پلیسی شایسته نظام جمهوری اسلامی داشته باشیم .

پلیسی که وجودش موجب اسایش و ارامش مردم و اقتدارش لرزاننده پشت مجرمان و ظالمان باشد .

در پایان از حضرت حجه الاسلام والمسلمین حاج اقای طالبی که این فرصت را در اختیار بنده قرار دادند کما تشکر و سپاسگذاری را دارم و شما را به خدای بزگ می سپارم

امام علی (ع) می فرمایند :هر انتصابی را عزلی و هر امدنی را رفتنی است .خوشا انانکه در خدمت به خلق و عبادت مخلوقند.

Share
دیدگاه شما