کدخبر : 3340


دالکی نیوز:

دیدار مسئولین با امام جمعه شهردالکی به مناسبت دهه فجر + عکسبه گزارش دالکی نیوز،بمناسبت آغاز دهه فجر جمعی از مسئولان شهر دالکی با امام جمعه این شهر دیدار کردند. حجت الاسلام و المسلمین طالبی ضمن تبریک دهه فجر افزودند:دهه مبارک فجر نقطه عطفی در تاریخ کشور پهناور ایران است که باعث به ثمر رسیدن سال ها مجاهدت،سختی ها، مبارزه با استبداد، ظلم و استعمار در ۲۲ بهمن […]پنج شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۴:۵۶

به گزارش دالکی نیوز،بمناسبت آغاز دهه فجر جمعی از مسئولان شهر دالکی با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

حجت الاسلام و المسلمین طالبی ضمن تبریک دهه فجر افزودند:دهه مبارک فجر نقطه عطفی در تاریخ کشور پهناور ایران است که باعث به ثمر رسیدن سال ها مجاهدت،سختی ها، مبارزه با استبداد، ظلم و استعمار در ۲۲ بهمن شد.

وی به ویژگی ها و امتیازات انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: اولین نکته ای که در مورد انقلاب اسلامی ایران باید به آن اشاره کرد، مردمی بودن این انقلاب اسلامی است. اگر به حافظه گذشته برگردیم و روزهای شکل گیری انقلاب را بررسی کنیم، می بینیم که همه اقشار جامعه در شکل گیری انقلاب نقش داشته اند و این همان چیزی است که به فرموده قرآن باید اتفاق می افتاد.

امام جمعه دالکی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی متعلق یه همه مردم ایران است و هیچ فرد و گروهی انقلاب را به نفع خود مصادره نکرده است چرا که انقلاب یک انقلاب مردمی است

وی ادامه داد: یکی از مولفه های پیروزی مردم ما وحدت امت بود که تمام اقشار جامعه و اقشار مذهبی و همه کسانی که در داخل کشور بودند به سهم خود در پیروزی انقلاب نقش داشتند.

به گفته وی انقلاب ما متعلق به تمام مردم است و ما به این انقلاب افتخار می کنیم

حجت الاسلام و المسلمین طالبی افزودند :ولایت به عنوان مهندسی نظام توانسته است در مسیرهای مختلف در حوادث گوناگون این انقلاب را به سرمنزل و مقصود برساند ، رابطه بسیار مستحکمی که مردم ایران با حاکمیت و نظام داشتند بسیار حائز اهمیت است.

حجت الاسلام والمسلمین طالبی ابراز داشتند: انقلاب اسلامی بی شک معجزه قرن و عامل بیداری ملت های تحت ستم بود که به دست مبارک مردی از سلاله پاک رسول اکرم تحقق یافت و امروز به پرچمداری مقام معظم رهبری با صلابت تر از پیش ادامه دارد و انشاالله تا ظهور حضرت حجت برقرار خواهد ماند.

 

Share
دیدگاه شما