کدخبر : 3582


سردار جمیری:

شهدای انقلاب با تبعیت از شهدای کربلا و در مسیر آنها گرد و غبار را از چهره اسلام زدودند.به گزارش خبرنگار ما ، سردار فتح‌الله جمیری بعد از ظهر امروز در بزرگداشت شهدای شهر دالکی با بیان اینکه شهدا اقتدار و عزت آفریدند اظهار داشت: برگزاری یادواره‌های شهدا با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره و آشنایی و  شناخت بیشتر جامعه نسبت به آنان است. وی با اشاره به اینکه یادواره شهدا برای […]پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۶

به گزارش خبرنگار ما ، سردار فتح‌الله جمیری بعد از ظهر امروز در بزرگداشت شهدای شهر دالکی با بیان اینکه شهدا اقتدار و عزت آفریدند اظهار داشت: برگزاری یادواره‌های شهدا با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره و آشنایی و  شناخت بیشتر جامعه نسبت به آنان است.

وی با اشاره به اینکه یادواره شهدا برای بازگویی دلاورمردی‌ها  آنان است  تاکید کرد: شهدا ی والامقام با حماسه آفرینی و رشادت در راه  اسلام،  ارزش‌های  انقلاب اسلامی و دفاع از میهن ،جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اضافه کرد: شهدای انقلاب با تبعیت از شهدای کربلا و در مسیر آنها گرد و غبار را از چهره اسلام زدودند.

وی تاکید کرد: با گسترش فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت در برابر استکبار باعث شده تا نیروهای مقاومت در مقابل تروریست ها و داعشیان  مقاومت کنند و تمام این شرایط برگرفته از شهدای ماست.

سردار جمیری ادامه داد: شهدای انقلاب و نظام اسلامی ایران الگوی مردم لبنان، غزه، سوریه و تمام آزادی خواهان جهان هستند.

وی اضافه کرد: اگر در حال حاضر توفیقاتی در عرصه‌های مختلف نصیب مردم ایران می‌شود برگرفته از این تفکر الهی بوده که از شهدا به ما رسیده و مطمئن هستیم که با این تفکر جهان آباد خواهد شد.

بزرگترین هدف برگزاری این یادواره این است که یادمان بماند که شهدا کارشان را انجام داده اند و امروز این ما هستیم که باید وظیفه خود را انجام دهیم و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه گسترش دهیم . با برگزاری این یادواره ها ثابت می کنیم که نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی نسل قدرشناسی هستند .

Share
دیدگاه شما