کدخبر : 3366


امام جمعه دالکی:

شهدا ولی نعمتان و باعث افتخار ما هستندبه گزارش دالکی نیوز ،در سومین روز از دهه مبارک فجر ؛امام جمعه دالکی به همراه جمعی از مسئولان این شهر ، با خانواده شهید ” رحمان علی پور ” و    شهید علی راه خسروانی  دیدار  کرد. در این دیدار ، حجت الاسلام و المسلمین طالبی طی سخنانی  ضمن تبریک ایام الله دهه پر فروغ فجر […]جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۲

به گزارش دالکی نیوز ،در سومین روز از دهه مبارک فجر ؛امام جمعه دالکی به همراه جمعی از مسئولان این شهر ، با خانواده شهید ” رحمان علی پور ” و    شهید علی راه خسروانی  دیدار  کرد.

در این دیدار ، حجت الاسلام و المسلمین طالبی طی سخنانی  ضمن تبریک ایام الله دهه پر فروغ فجر گفت : امنیت و صلابت امروز کشور و عزتمندی ایران در سطح جهان، مرهون خون پاک شهداست که باید با الگو قرار دادن رشادت ها و اخلاص شهدای عزیز ، دلاوری آنها را ارج نهیم.

امام جمعه دالکی خاطر نشان شد: ثواب بسیاری برای خانواده شهدا در نظر گرفته شده زیرا این بزرگواران خدمت مهمی به انقلاب کرده‌اند، امنیت و آسایش مملکت از برکت خون شهدا و بازماندگان ایشان است و امیدواریم که خداوند هدایایی که خانواده شهدا تقدیم انقلاب کرده‌اند را بپذیرد.

وی در ادامه گفت: به فداکاری‌ها و ایثارگری‌های شهدا مدیون هستیم و تنها راه ادای دین، دنباله روی از راه و روش شهدا، امام و رهبر انقلاب است وخانواده معظم شهدا سرمایه‌های معنوی کشور هستند و بر همه ما لازم است تا قدردان این سرمایه‌ها باشیم.

حجت الاسلام طالبی افزودند:شهدا ولی نعمتان و باعث افتخار جامعه اسلامی ایران هستند و باید از این رشادت های شهدا درس بگیریم.

وی در پایان گفت: خانواده معظم شهداء باید به شهیدان خود افتخار کنند.

عکاس : مجید کیانی فرد

 

 

Share
دیدگاه شما