کدخبر : 3938


دالکی نیوز:

هیات رئیسه شورای اسلامی شهر دالکی انتخاب شداتحاد خبر: در این جلسه ابتدا دکتر ارسلان زارع ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و کوشش های اعضای شورای اسلامی دوره ی چهارم شهر دالکی ، با اشاره به نقش و جایگاه شوراهای اسلامی در قانون اساسی به وظایف خطیر اعضای شوراهای اسلامی پرداخت و بر اجرای قانون و خدمت صادقانه به شهروندان تاکید نمود. به […]چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹

اتحاد خبر: در این جلسه ابتدا دکتر ارسلان زارع ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و کوشش های اعضای شورای اسلامی دوره ی چهارم شهر دالکی ، با اشاره به نقش و جایگاه شوراهای اسلامی در قانون اساسی به وظایف خطیر اعضای شوراهای اسلامی پرداخت و بر اجرای قانون و خدمت صادقانه به شهروندان تاکید نمود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، فرماندار دشتستان افزود: در اجرای ماده ۱۸ قانون انتخابات و ماده ۳ آئین نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر بایستی در اولین جلسه، اعضای شورای اسلامی شهر، هیات رئیسه دائم شامل رئیس، نائب رئیس و حداقل یک نفر منشی را انتخاب کنند.

در ادامه جلسه پس از سخنان فرماندار دشتستان ابتدا هیات رئیسه سنی انتخاب و مراسم تحلیف برگزار گردید و پس از ادای سوگند اعضای شورای اسلامی شهر به قرآن کریم ، هیات رئیسه دائم برای مدت یکسال انتخاب شدند که به قرار ذیل می باشد:

 1. آقای عباس تدین به عنوان رئیس
 2. آقای غلامحسین پناه به عنوان نائب رئیس
 3. خانم عصمت دانش به عنوان منشی
 4. آقای  روح الله جوکار  به عنوان خزانه دار
 5. آقای وحید ترکی به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر دالکی در شورای اسلامی شهرستان

هر کدام با اجماع و رأی  ( ۵  )نفر انتخاب و معرفی گردیدند.

Share

نظرات بازدید کنندگان

 1. محمدرضا مهاجر گفت:

  با سلام
  از زمان مشخص شدن شوراها تا کنون چهارماه می گذرد
  ولی چیزی از برنامه های شورا و اقدامات آتی شورا چیزی
  به گوش نمیرسد،تقاضا دارم مصاحبه با موضوع اهداف و
  برنامه های کاری اعضائ شورا و اولویت های کاری و
  گزارشی از اقدامات شهردار و برنامه های اتی ان انجام پذیرد

دیدگاه شما