کدخبر : 350


غلاحسین پناه;

۹دی حماسه ای عاشورایی بوداختصاصی دالکی نیوز; نهم دیماه حماسه ای عاشورایی بود یکپارچه و حضور گسترده مردم نه برای حمایت از دولت یا رئیس جمهور بلکه فقط برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، دفاع از ولایت فقیه ،دفاع از رهبرمعظم انقلاب و دفاع از افکار و عقاید مطهر معمار و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام راحل […]یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۶

اختصاصی دالکی نیوز;

نهم دیماه حماسه ای عاشورایی بود یکپارچه و حضور گسترده مردم نه برای حمایت از دولت یا رئیس جمهور بلکه فقط برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، دفاع از ولایت فقیه ،دفاع از رهبرمعظم انقلاب و دفاع از افکار و عقاید مطهر معمار و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام راحل عظیم الشأن رضوان ا… تعالی علیه بود

حضور مردم در ۹ دی ماه به معنی دفاع از هیچ فرد ،حزب ،جریان سیاسی- وگروه خاص نبود .در نهم دی ماه نگاه این مردم عاشق به گونه ی دیگری بود آنها با خالص ترین حضور خود و بدون هیچ چشم داشتی و یا منافع حزبی و گروهی با تمام وجود به کف خیابان ها آمده بودند . خروش و جوشش این بار مردم خالصانه و فقط برای دفاع از هویت و تمامیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودکه با تمام وجود دفاع از ولایت فقیه را فریاد زدند.

بر خلاف سایر مناسبتها ۹ دی ماه روز تعطیل نبود که رسانه ها بوق و کرنا کنند که مردم را در روز تعطیل آورده اند و یا به طمع مواد غذایی و … گول زده اند در این روز تاریخی همه ادارات ،نهاد ها و دستگاه ها باز بودند.و کارمندان و کارگران با وجود علاقمندی به حضور در راهپیمایی ۹ دی مجبور به کار هم بودند .

شعارهای سر داده شده در این روز که از گلوی مردم شهید پرور ایران بیرون می آمد طنین ندای الله اکبر و مرگ بر ضد ولایت فقیه ومرگ برفتنه گران (خصوصا سران فتنه) بود

نهم دی ماه نشانه اعتماد مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ورهبری نظام بود و این در حالی است که بسیاری از خواص و نخبگان بی بصیرت ادعا می کردند که مردم اعتمادشان به نظام از دست رفته است نکته برجسته ای که رویداد تاریخی ۹ دی ماه را متمایز می کند حضور میلیونی مردم آن هم در اوج فضا سازی مسموم دشمنان وفتنه گران در رسانه های خارجی و داخلی بود.

این حماسه محصول کار رسانه های دولتی نبود بلکه مردم کاملا متوجه بودند که رسانه های عمومی از مطالبات عامه مردم عقب تر هستند .مردم متوجه تعارض ، نفاق و دروغ در سران فتنه گر شده بودند .

آنها در واقع ایمان و اسلام عزیز خودشان را در خطر جدی می دیدند و با این بصیرت به خیابان ها آمدند وفتنه گران وسران مفسد فی الارض آنهارا برای همیشه در زباله دان تاریخ انداختند.

نهم دی ماه نشان داد که مردم اصل انقلاب اسلامی را با اصل ولایت فقیه یکی می دانند و توهین به نمادهای عاشورایی و اصل ولایت فقیه را هرگز تحمل نمی کنندهمچنین نهم دی ماه از نظرحضور طیف های مختلف فکری واقشار مختلف مردم در سنین مختلف  متمایز بود . در این روز شاهد حضور نسل جوان و آگاه انقلاب با تیپ های مختلف پایبندی به انقلاب و نظام ولایت را در عمل ثابت کردند  و با در دست گرفتن تصاویر مقام معظم رهبری و یا پلاکاردهایی در حمایت از ولایت فقیه عملا به همگان ثابت کردند که پای کار ولایت جان می سپارند.

Share
دیدگاه شما